www.cvonline.hu

Könyvelő (4 órás részmunkaidőben)

  • A hirdetés 426 napja lejárt

Részmunkaidős Könyvelő

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Teljes körű könyvelés
  • Számviteli és adózási területekkel kapcsolatos feladatok végrehajtása
  • Havi, negyedéves, éves zárások, éves beszámolók elkészítése
  • Adóbevallások, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal és a hatóságokkal
  • Bérszámfejtési feladatok ellátása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi vagy számviteli végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 5 éves könyvelői tapasztalat (teljes körű könyvelés)
  • Törvényi szabályozások ismerete, magabiztos adózási ismeretek
  • Felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • Serpa Integrált könyvelő rendszer ismerete
  • Transzferár szabályok ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkavégzés ideje:

  • 4 óra

A jelentkezéseket a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő