www.cvonline.hu
Könyvelő - 13. kerület - ingatlan szektor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.08.13.
Jelentkezési határidő: 2015.08.18.
Hirdetés azonosító: 943654
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Stabil háttérrel rendelkező, ingatlanszektorban működő ügyfelünk megbízásából keresünk KÖNYVELŐT az alábbi feladatok elvégzésére:

- napi könyvelési munkák
- adóellenőrzések lefolytatása
- szállító és vevő számlák könyvelése
- devizakötelezettségek (hitelek) könyvelése, nyilvántartása
-kimenő számlák elkészítése, kiküldése és a fizetési határidők betartatása
- előlegszámlák-, végszámlák készítése
- készletnyilvántartás
- átutalási megbízások elkészítése (elektronikus bankrendszer)
- heti/havi/negyedéves/éves jelentések, adóbevallások a központi irányelveknek megfelelően (áfa, bér, telek/építményadó, iparűzési adó, ksh, stb)
- vevői és szállítói kintlévőségek napi nyilvántartása és jelentése
- bankszámlák kezelése és könyvelése
- pénztár kezelése és könyvelése
- vevői és szállítói szerződések kezelése, elszámolások készítése
- vevőkkel és szállítókkal való kapcsolattartás
- bankkal, hitelintézetekkel való folyamatos kapcsolattartás (hitelügyintézés)
- kapcsolattartás a marketing-, műszaki osztállyal,
- menedzsment folyamatos tájékoztatása
- negyedéves IFRS riportolásban való közreműködés (könyvvizsgálat)
- év végi zárásban való közreműködés (könyvvizsgálat)

Követelmények
- felsőfokú végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés
- erős középfokú angolnyelv ismeret (külföldi felettessel napi kommunikáció)
- 2-3 év teljeskörű könyvelési tapasztalat (irodaház könyvelési tapasztalat előny)
- SAP Business One ismeret előny

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna