Egy nemzetközileg elismert, kisállateledel-gyártással foglalkozó vállalatcsoport munkatársat keres

KÖNYVELŐ
(11-7666)

pozícióba.

Fő feladatok:

  • A több milliárd forint árbevételű cégcsoport egyes cégeinek napi és havi könyvelési feladatainak ellátása,
  • Adóbevallások, statisztikák, jelentések készítése.

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Szakmai tapasztalat,
  • Monotonitás tűrés,
  • Nagy munkabírás.

Előny az elbírálásnál:

  • Exact Globe program ismerete,

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Juttatások.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Csévharaszt.

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy jó csapat tagja lenni, és szívesen dolgoznál cégünknél, küldd az önéletrajzod a „11-7666"-es referenciaszám feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése