www.cvonline.hu
Könyvelő (1 év határozott idejű szerződés)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1096039

Győri autóipari partnerünk megbízásából keresünk munkatársat 1 éves határozott idejű szerződéssel az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Bejövő számlák ellenőrzése, jóváhagyási folyamat nyomon követése
  • Jóváhagyott számlák könyvelése
  • Banki utalások előkészítése, rendszerben történő rögzítése
  • Cégcsoporton belüli utalások rögzítése
  • Árfolyamok rögzítése a rendszerben
  • Társosztályokkal való együttműködés, kapcsolattartás
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Minimum 3 év multinacionális környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Adótörvények alapvető ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer pénzügyi moduljában való jártasság
  • Mérlegképes könyvelői vagy azzal egyenértékű számviteli képzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Könnyű megközelíthetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.