www.cvonline.hu

Könyvelő – kontroller

  • A hirdetés 760 napja lejárt

Pénzügyi szolgáltató partnercégünk részére keresünk új kollégát azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

-          napi, havi zárási munkálatok elkészítése

-          bér-, tárgyi eszköz elszámolások elvégzése

-          szállítói számlák igazoltatása, főkönyvi elszámolása, utalás előkészítése

-          havi adóbevallások elkészítése

-          KSH és egyéb szervek részére küldendő jelentések összeállítása

-          közreműködés a felügyeleti jelentés elkészítésében

-          terv adatok feltöltése könyvelési rendszerbe, havi bontásban

-          havonta divíziók szerinti kontrolling feladatok ellátása

-          havonta beérkezett számlák és szerződések egyeztetése, hiányzó számlák bekérése

Elvárások:

-          közép-, vagy felsőfokú közgazdasági végzettség

-          minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat

-          felhasználói szintű számítógépes ismeretek

-          mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent

-          nyitottság

-          rendszerszintű logikus gondolkodás

-          kreativitás

-          hatályos adózási-, és számviteli jogszabályok ismerete

Egyéb:

-          munkaidő: napi 8 óra

-          munkavégzés helye: II. kerület, Bimbó utca

-          hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igénye megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő