www.cvonline.hu

Könyvelési vezető

  • A hirdetés 563 napja lejárt

Feladatok:

  • Könyvelési csapat munkájának menedzselése,
  • A megrendelések és a hozzájuk kapcsolódó beérkezett számlák megfelelőségének biztosítása,
  • Annak biztosítása, hogy a megrendelések és a fizetendő összegek megfelelően kerüljenek rögzítésre a vállalatirányítási rendszerben,
  • Pénzügyi tranzakciók indítása,
  • Kalkulációk elvégzése és a kódok bevitele a könyvelési rendszerbe,
  • Részvétel a havi és éves zárásokban,
  • Eltérések azonosítása és a probléma okának feltárása,
  • Riportok készítése a pénzügyi vezetés részére a terület mutatószámait is beleértve,
  • Kapcsolattartás a helyi hatóságokkal és a könyvvizsgáló céggel.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügyi vagy számviteli diploma, vagy mérlegképes könyvelő),
  • 2-3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • A magyar számviteli szabályok ismerete,
  • Magabiztos Office ismeretek és gyakorlat,

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun Szolnok megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Egyéb