www.cvonline.hu

Könyvelési szakértő

  • A hirdetés 970 napja lejárt

Fejér megyei multinacionális vállalat részére keresünk új munkatársat, könyvelési területen szerzett sokéves tapasztalattal az alábbi pozícióba:

KÖNYVELÉSI SZAKÉRTŐ

Feladatok:

  • Pénzügyi folyamatok működtetése (számlák befogadása, időbeli elhatárolások, hó végi zárások, jelentések készítése)
  • Belső könyvelési tanácsadási tevékenység
  • Analitikai és adatszolgáltatási rendszer tervezése és működtetése
  • A könyvelési rendszer folyamatainak bemutatása az ügyfelek részére
  • IFRS és USGAAP szerint a folyamatok végrehajtása
  • A belső könyvelési folyamatok standardizálása; a folyamatok sztenderdekhez igazodó optimalizálása

Követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves, könyvelési területen szerzett releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó problémamegoldó és analitikai képesség

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, teljesítmény alapú prémium; tömegközlekedés 100%-os támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális vállalatnál

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, amennyiben érdekli a fenti lehetőség, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő