www.cvonline.hu

KÖNYVELÉSI SZAKÉRTŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 801383

Link megjelenítéseimages/editor/20090305113036.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei multinacionális vállalat megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Felel az általános könyvelési folyamatok működéséért és javításáért (számlák szabályos befogadása, időbeli elhatárolások, hóvégi zárások, időszaki jelentések, könyvelési analitikák)
  • A belső könyvelési folyamatok harmonizálása, standardizálása
  • Kiépíti, kidolgozza az analitikai és adatszolgáltatási rendszert
  • A könyvelési rendszer folyamatainak bemutatása, a változások kommunikálása az ügyfelek felé
  • IFRS és USGAAP szerint a folyamatok végrehajtása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és kiváló pénzügyi, könyvelési ismeretek
  • Legalább 5 éves, hasonló könyvelési területen szerzett releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Utazási hajlandóság
  • Jó kommunikációs és analitikai képesség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KÖNYVELÉSI SZAKÉRTŐ, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: kernne.turzoeszter.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése