www.cvonline.hu

Könyvelési munkatárs

  • A hirdetés 590 napja lejárt

KÖNYVELÉSI MUNKATÁRS

A REGIO JÁTÉK az egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózat Magyarországon. Folyamatos növekedésünknek köszönhetően már 33 játékáruházunkban közel 400 munkatársunk vesz részt vásárlóink színvonalas kiszolgálásban.

Feladatok:

  • A cégcsoporthoz tartozó cégek könyvelési, számviteli és adózási feladatainak elvégzése
  • Cégek adóbevallásának elkészítése, ellenőrzése
  • Főkönyvi analitikák készítése
  • Éves beszámoló elkészítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, hatóságokkal
  • Szerződések nyilvántartása, kezelése
  • Más részlegekkel való együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (számvitel, pénzügy, adózás) végzettség
  • Min. 3-5 éves könyvelési gyakorlat
  • Adóügyi ismeretek
  • Precíz, gyors, felelősségteljes munkavégzés
  • Hatékony feladat- és problémamegoldó képesség
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, stb.)

Munkavégzés helye:

  • 1119 Budapest, Nándorfejérvári út 23-25.

Amennyiben a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el a fizetési igényt is tartalmazó fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő