www.cvonline.hu

könyvelési munkatárs

  • A hirdetés 1313 napja lejárt

Multinacionális szolgáltató cég, budapesti székhelyű európai központjába keresünk könyvelési munkatársat!

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák nyilvántartása, aktualizálása, pénzügyi szempontból történő egyeztetése
  • Házipénztár egyenlegének kezelése
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtőkkel és a könyvelőkkel
  • Egyéb feladatok elvégzése: pl. raktárnyilvántartás ellenőrzése, munkavállalók szabadságolásának adminisztratív kezelése, egyéb HR dokumentumok kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Pénzügy számviteli területre való rálátás
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű multinacionális cég
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Belvárosi munkavégzés

  • Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát "Könyvelési munkatárs" jeligével,  a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.