www.cvonline.hu

Könyvelési Munkatárs

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1082263

Partnerünk, egy német tulajdonú gyártócég keres olyan számviteli szakembert, aki multinacionális környezetben szeretné kamatoztatni tudását, és építeni karrierjét.

Feladatok:

-Európai és amerikai országok számláinak, bizonylatainak könyvelése
-Útiköltség elszámolások ellenőrzése, könyvelése,
-Nemzetközi pénzügyi zárások havonta, 2. munkanapig való leadása IFRS szerint,
-Különböző országok könyvelési projektjeinek kezelése,
-Külső és belső auditorok fogadása
-Az anyavállalati információ igények kielégítése az ügyvezetéssel egyeztetve

Elvárások:

-Alapvető számviteli ismeretek
-Legalább középfokú, mérlegképes könyvelői végzettség
-Alapfokú adózási ismeretek
-Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

-Hosszútávú, stabil munkahely
-Versenyképes juttatási csomag
-Fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján