www.cvonline.hu

KÖNYVELÉSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 364 napja lejárt

Magyarország legnagyobb játékáruházai

A REGIO JÁTÉK az egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózat Magyarországon. Folyamatos növekedésünknek köszönhetően már 33 játékáruházunkban közel 400 munkatársunk vesz részt vásárlóink színvonalas kiszolgálásban.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • A cégcsoporthoz tartozó cégek könyvelési tételeinek kontírozása és rögzítése
  • Főkönyvi analitikák készítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Szerződések nyilvántartása, kezelése
  • Más részlegekkel való együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (számvitel, pénzügy, adózás) végzettség
  • Precíz, gyors, felelősségteljes munkavégzés
  • Hatékony feladat- és problémamegoldó képesség
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, stb.).

Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Nándorfejérvári út 23-25.
Jelentkezés módja: Amennyiben a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el a fizetési igényt is tartalmazó fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő