www.cvonline.hu

Könyvelési gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 822547

Multinacionális partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Banki könyvelés,
  • bizonylatok rendezése, elektronikus számlák könyvelése,
  • Excel táblázatok készítése rendszerbe töltendő számlákhoz,
  • bejövő számlák könyvelése kontírozás után,
  • a szakterülethez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása
Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok számviteli területen - nappali tagozaton,
  • angol nyelvismeret,
  • magabiztos Excel használat,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • kiemelkedő kommunikációs készség.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet,
  • lehetőség szakmai fejlődésre, betekintés a számvitel világába,
  • hosszú távú állás, szeptemberi kezdéssel,
  • rugalmas, heti 20 órás munkaidő,
  • gyakornoki juttatási csomag.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület
  • Munkaidő: H-P, heti 20 óra
Kapcsolat:
Fényképpel ellátott önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Referencia szám: KM-KGY

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.