www.cvonline.hu

Könyvelési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.26.
Hirdetés azonosító: 1203011

Jelenleg irodatechnikával foglalkozó multinacionális partnerünk, a Konica Minolta részére keresünk könyvelési gyakornokokat.

Feladatok:

  • Saját tárgyi eszközök aktiválásának könyvelése
  • KSH adatjelentés negyedéves előkészítése
  • Saját tárgyi eszközök selejtezésének előkészítése, könyvelése
  • Pénztár bizonylatok, és bérgépek miatti mozgások könyvelése
  • Adatszolgáltatás társosztályoknak, egyeztetés, ellenőrzés
  • Bejövő számlák, bank, e-számlák könyvelése
  • Dolgozók készpénzes és bankkártyás számláinak elszámolása és könyvelése

Munkaidő

Hétfőtől péntekig heti 20 órában (napi átlag 4 óra) rugalmas beosztásban

Elvárások:

  • Folyamatokban lévő nappali tagozatos tanulmányok még legalább egy évig
  • Számviteli alapismeretek
  • Magabiztos Excel tudás
  • Minőségorientált szemlélet

Előnyt jelent:

  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Számviteli területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.000 Ft / óra gyakornoki fizetés
  • Hosszú távú lehetőség karrierépítésre
  • Szakterületi ismeret- és tapasztalatszerzés
  • Támogató környezet
  • Rugalmas időbeosztás

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed regisztrációt követően önéletrajz feltöltésével.