www.cvonline.hu

Könyvelési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1031639
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Jelenleg irodatechnikával foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk könyvelési gyakornokot.

Feladatok:

  • Saját tárgyi eszközök aktiválásának könyvelése
  • KSH adatjelentés negyedéves előkészítése
  • Saját tárgyi eszközök selejtezésének előkészítése, könyvelése
  • Pénztár bizonylatok könyvelése
  • Bérgépek miatti mozgások könyvelése, adatszolgáltatás osztályoknak, egyeztetés, ellenőrzés
  • Kimenő készpénzes kézi számlák könyvelése
  • Dolgozók készpénzes számláinak elszámolása, könyvelése

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 20 órában (napi 4 óra) rugalmas beosztásban

Elvárások:

  • Folyamatokban lévő nappali tagozatos tanulmányok még legalább egy évig
  • Számviteli tanulmányok
  • Könyvelési tapasztalat
  • Gyakorlott Excel tudás
  • Precízség, pontosság
  • Csapatszellem
  • Proaktív, lelkes, nyitott személyiség

Előnyt jelent:

  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bruttó 70.000 Ft/ hó (a havi 80 órás munkaidőre vetítve - br. 875 Ft/ó)
  • Hosszú távú lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nagy múltú, piacvezető multinacionális céges munkakörnyezet
  • Rugalmas időbeosztás

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed regisztrációt követően önéletrajz feltöltésével vagy a E-mail cím megjelenítése email címre.