www.cvonline.hu

Könyvelési csoportvezető

  • A hirdetés 990 napja lejárt

A közúti, vasúti, vízi és légi infrastruktúra építésében és karbantartásában piacvezető Colas csoport a világ 5 kontinensén több mint 40 országban van jelen immár 80 éve.  A Colas cégcsoport a 90-es évek közepe óta vesz részt Magyarország építőipari beruházásaiban. A kezdetek óta kizárólag magyar szakemberek által vezetett és sikerre vitt holding, amely a hazai gyorsforgalmi úthálózat fejlesztésében mára meghatározó szereplővé vált

munkatársat keres.

A leendő munkatárs főbb feladatai:

Hatáskörébe rendelt leányvállalattal kapcsolatosan:

  • Főkönyvi könyvelési feladatok szervezése és irányítása (szükség esetén ellátása) magyar és nemzetközi számvitel szerint.
  • A külső/belső adatszolgáltatások (havi zárások, jelentések, elemzések) határidejének betartása és betartatása.
  • Annak biztosítása, hogy az adatszolgáltatások pontosak és valósághűek, valamint megfelelnek a jogszabályoknak és az egyéb külső valamint belső szabályzatoknak.
  • Az (analitikus könyveléssel kapcsolatos) ellenőrzési és egyeztetési feladatok ellátása.
  • Közreműködés beszámoló készítésben, konszolidációban és könyvvizsgálatokkal kapcsolatos feladatokban.
  • Az általa irányított munkatársak vonatkozásában:
  • Biztosítja a csoport tárgyi és személyi feltételeinek meglétét (a munkatársak számára a naprakész szakmai ismeretek megszerzésének lehetőségét, az általa irányított csoport munkájának hatékony, eredményes elvégzését).
  • Az irányítása alá tartozó munkatársak munkájának jóváhagyólagos ellenőrzése.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői jogosultság
  • MS Office (különösen az Excel) kiemelkedő ismerete
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • 3 év vezetői tapasztalat (kisebb csoport irányítása)
  • Kompetenciák: megoldás-központúság, megbízhatóság, jó szervezési készség, jó kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Integrált irányítási rendszer ismerete
  • Iparági tapasztalat
  • IFRS nemzetközi számviteli tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, lendületes csapatban való munkavégzés
  • Sokrétű, kihívásokkal teli feladatkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Kezdés:

  • azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő