www.cvonline.hu

Könyvelési Csoportvezető

  • A hirdetés 989 napja lejárt

Megbízónk egy fiatal, a F&A BPO területén működő cég, amely kis- és középvállalkozások részére nyújt könyvelési szolgáltatást Ausztriában és Németországban. A cég az elmúlt egy évben jelentősen növekedett és a továbbiakban is bővülést tervez a budapesti szolgáltató központjában alkalmazni, amelyhez teamleader munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • 10-12 fős csapat könyvelési munkájának koordinálása, szakmai irányítása, ellenőrzése, problémamegoldási feladatok
  • Osztrák és német ügyfelekkel való szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • A csapat motiválása és fejlesztése
  • Új ügyfelek integrációjának irányítása
  • Folyamatjavítások, dokumentációfeljesztések, új technikai megoldások megvalósításának irányítása.

Elvárások:

  • Iskolai végzettség: egyetem/főiskola
  • Kiváló német nyelvtudás szóban és írásban (angol nyelvtudás nem feltétel)
  • Munkatapasztalat: min. 3 év
  • Multinacionális cégnél, F&A BPO (SSC/BSC), General Ledger területen szerzett tapasztalat
  • Min. 5 fős csapat vezetése
  • Könyvelési ismeretek
  • Erős IT-tudás (Excel, könyvelési rendszerek)
  • Motivált és ambíciózus személyiség
  • Jó csapatvezetési készségek, irányító és együttműködő munkastílus
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Ügyfélorientáltság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Könnyen alkalmazkodik a gyorsan változó környezethez

Apply directly to Lili Dallos, Recruitment Consultant, for a short pressure free and confidential discussion on this role and other opportunities.

Tel: +36 70 42 29 808

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Web page: Link megjelenítése

Keep up to date with all my urgent vacancies by adding me as a LinkedIn connection and viewing my monthly vacancy presentation.

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német