www.cvonline.hu

KÖNYVELÉSI CSOPORTVEZETŐ

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 778484
lejárt

  Ügyfelünk, a lakberendezés területnek egy vezető vállalkozásaként Magyarországon is sikeresen működteti 6 áruházát.
A cég további dinamikus fejlődésének biztosításához keresünk budaörsi központjukba adózásban jártas, gyakorlattal rendelkező
munkatársat teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Könyvelés
  • A cég könyvelésének ellenőrzése, felügyelete
  • Havi bevallások elkészítése
  • Közreműködés az éves beszámoló elkészítésében
  • Számviteli rendszer működtetése – könyvelés dokumentációk karbantartásának felügyelete a Magyar Számviteli Törvény és a cégcsoport elvárásainak megfelelően
  • Adózási feladatok és hatósági kapcsolatok tartása/ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági, pénzügyi vagy kereskedelmi)
  • Mérlegképes könyvelői képesítés (regisztráció)
  • Szakirányú gyakorlat/tapasztalat min. 5 év
  • Gyakorlat a bevallások elkészítésben
  • Naprakész gazdasági ismeretek
  • Vezetői rátermettség (ill. gyakorlat min. 1 év), önálló munkavégzés, magas szintű felelősségvállalási készség
  • Legalább középfokú német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismerete, ill. gyakorlata
  • Jó elemzőkészség, strukturált és analitikus gondolkodásmód és koncentrációs készség
  • Magabiztos kommunikációs- és együttműködő készség

Előnyök:

  • AXAPTA ismerete

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Vezetői pozíciók
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Főkönyvelő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)

Egyéb információk:

  • Amit nyújtunk :
  • Szakmai és személyi fejlődési lehetőség egy dinamikus, nagyvállalati, nemzetközi hátterű környezetben
  • Versenyképes fizetés, céges mobiltelefon
  • Fiatalos környezet, nemzetközi szakmai kultúra megismerése
  • Munkavégzés helye: Budaörs
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát részünkre 2014. március 28-ig.
  • Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghirdetett állásra nem Önt választottuk.

Nyelvtudás:

  • Német Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió
Pest