www.cvonline.hu

Könyvelési csoportvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.11.
Hirdetés azonosító: 1114530

Nagy hagyományokkal rendelkező, világpiaci vezető műanyagipari csoport magyarországi leányvállalata számára keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása (szállítói számlák, bank, pénztár kontírozása, könyvelése, folyószámla egyeztetések, egyéb vegyes könyvelési tételek rögzítése integrált rendszerben),
  • banki átutalási megbízások rögzítése és továbbítása,
  • vevői- és szállítói folyószámlák felügyelete, rendszeres ellenőrzése, karbantartása, a partnerekkel ill. az anyacéggel történő szükséges folyószámla- és egyéb egyeztetések rendszeres elvégzése,
  • tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése, értékcsökkenés-elszámolás, az eszközmozgásokkal kapcsolatos dokumentumok elkészítése (pl. tárgyi eszköz selejtezési jegyzőkönyvek), részvétel a leltározásban,
  • részvétel bevallások, mérlegek, zárások, adatszolgáltatások elkészítésében,
  • ÁFA-bevallások és ellenőrző listák elkészítésének támogatása, ellenőrzése,
  • helyi iparűzési adóbevallás elkészítésének támogatása, ellenőrzése,
  • a beérkezett számlákhoz kapcsolódó esetleges analitikus nyilvántartások elkészítése,
  • havi könyvviteli zárlatban való aktív részvétel,
  • kapcsolattartás a hatóságokkal és a könyvvizsgálóval,
  • segítségnyújtás az anyacég felé készítendő havi, negyedéves, éves riportok, kimutatások elkészítésében,
  • könyvvizsgálatban, anyacégi belső ellenőrzésekben való részvétel,
  • a számviteli szabályzatok aktualizálása,
  • a számviteli vezető által adott egyéb feladatok elvégzése.

Elvárások:
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció,
  • hasonló területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat, lehetőleg termelői / gyártó vállalatnál,
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • csapat vezetésében szerzett tapasztalat,
  • Oracle vállalatirányítási rendszer ismerete előny,
  • naprakész adózási és könyvelési ismeretek,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (magabiztos Excel tudással),
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • csapatmunkára való készség, terhelhetőség.

Juttatások:
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.