www.cvonline.hu

Könyvelési csoportvezető

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Multinacionális autóipari beszállító megbízónknak a következő pozíciókba keresünk kollégákat.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Leendő munkatársunk feladatai:

  • könyvelési- és kontrolling csoport munkájának koordinálása, szakmai támogatása
  • a havi és éves zárások elkészítése
  • a társaság adóbevallásainak elkészítése
  • üzleti tervek összeállítása, terv-tény állapot elemzése
  • költségcsökkentési javaslatok kidolgozása, nyomon követése
  • önköltségszámítás, kalkulációk készítése
  • project kontrolling
  • likviditási terv összeállítása
  • céltartalékok, időbeli elhatárolások könyvelése
  • napi kapcsolattartás az anyavállalattal, Adóhivatallal, könyvvizsgálóval

Elvárásaink:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • könyvelés és kontrolling területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • tárgyalóképes német-, és angol nyelvtudás
  • adózással kapcsolatos naprakész ismeretek
  • jó kommunikációs- és együttműködési készség
  • önálló munkavégzés és magabiztos fellépés
  • jó problémamegoldó képesség
  • számítástechnikai ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • autóipar területén szerzett tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
  • SAP tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • multinacionális vállalati környezet
  • továbbképzési lehetőség
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német