www.cvonline.hu

KÖNYVELÉSI CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 228 napja lejárt

A világ egyik legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának számító LACTALIS GROUPE leányvállalata a Kuntej Zrt. keres 1 fő

KÖNYVELÉSI CSOPORTVEZETŐT

Feladatok:

  • A Társaság gazdasági-pénzügyi folyamatainak végzése és felügyelete, szükség esetén módosítása
  • A csoport szintű het/havi riportok és a magyar számviteli szabályok szerinti beszámolók elkészítése, felügyelete
  • A Társaság számviteli politikájának naprakészen tartása és betartatása
  • Adózási pozíció és tevékenység nyomon követése, adószabályok alkalmazása
  • Kapcsolattartás a társcégekkel, bankokkal, könyvvizsgálókkal
  • Operatív és stratégiai üzleti tervek készítésében való aktív részvétel
  • Likviditás menedzsment (cash flow, working capital, hitelek)
  • Önköltség számítás, termelési költségek nyomon követése
  • A könyvelési csoport vezetése, szakmai támogatása
  • Magyar szabályoknak megfelelő mérleg és eredmény kimutatás előkészítése
  • Főkönyvi és analitikus könyvelések folyamatos egyeztetése és ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi / számviteli végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés és tapasztalat, az aktuális törvényi szabályozások naprakész ismerete
  • Vezetői (elsősorban csoportvezetői) tapasztalat
  • Min. társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nemzetközi vállalatnál szerzett tapaszt előnyt jelent
  • MS Office megbízható gyakorlati alkalmazása
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Analitikus, komplex gondolkodásmód
  • Precíz, proaktív, önálló munkavégzés
  • Erős érdekérvényesítési képesség és magasbiztos tárgyalástechnikai tudás

Amit kínálunk:

  • megbízható vállalati háttér
  • versenyképes jövedelem
  • változatos és széleskörű feladatok

Munkavégzés helye:

  • Tiszafüred

Fényképes, szakmai önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő