www.cvonline.hu

Könyvelési csoportvezető

Hozzáadva: 2017.10.22.
Hirdetés azonosító: 1039048

Piacvezető élelmiszeripari feldolgozással foglakozó Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • a Társaság gazdasági-pénzügyi folyamatainak végzése és felügyelete, szükség esetén módosítása,
  • a csoport szintű het/havi riportok és a magyar számviteli szabályok szerinti beszámolók elkészítése, felügyelete,
  • a Társaság számviteli politikájának naprakészen tartása és betartatása,
  • adózási pozíció és tevékenység nyomon követése, adószabályok alkalmazása,
  • kapcsolattartás a társcégekkel, bankokkal, könyvvizsgálókkal,
  • operatív és stratégiai üzleti tervek készítésében való aktív részvétel,
  • likviditás menedzsment (cash flow, working capital, hitelek),
  • önköltség számítás, termelési költségek nyomon követése,
  • a könyvelési csoport vezetése, szakmai támogatása,
  • magyar szabályoknak megfelelő mérleg és eredmény kimutatás előkészítése ,
  • főkönyvi és analitikus könyvelések folyamatos egyeztetése és ellenőrzése.

Elvárások:
  • felsőfokú pénzügyi / számviteli végzettség,
  • mérlegképes könyvelői képesítés és tapasztalat, az aktuális törvényi szabályozások naprakész ismerete,
  • vezetői (elsősorban csoportvezetői) tapasztalat ,
  • min. társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • nemzetközi vállalatnál szerzett tapaszt előnyt jelent ,
  • MS Office megbízható gyakorlati alkalmazása,
  • jó kommunikációs és együttműködési készség,
  • analitikus, komplex gondolkodásmód,
  • precíz, proaktív, önálló munkavégzés,
  • erős érdekérvényesítési képesség és magabiztos tárgyalástechn.ikai tudás

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Tiszafüred