www.cvonline.hu

Könyvelési csoportvezető

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 1022481

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • 2-3 fős pénzügyi csoport napi feladatainak irányítása
  • likviditástervezés, kintlévőség-kezelés
  • számlák folyamatos nyomonkövetése, bizonylati rend felügyelete
  • különböző pénzügyi kimutatások, jelentések, adatszolgáltatások elkészítése
  • támogatásokhoz szükséges dokumentációk összeállításában való aktív részvétel
  • adó- és áfabevallások elkészítése, közreműködés az ellenőrzések során
  • rendszeres riportálás a gazdasági vezető és az anyavállalat pénzügyi osztálya felé
  • havi zárási határidők betartása és betartatása
  • éves beszámoló előkészítése
  • kapcsolattartás társosztályok vezetőivel, könyvvizsgálóval, adóhatósággal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség (adótanácsadói végzettség előny)
  • legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • számviteli és adójogszabályok naprakész ismerete, és azok gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • tárgyalóképes német, vagy angol nyelvtudás
  • strukturált gondolkodásmód, precizitás

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!