www.cvonline.hu

Könyvelési csoportvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1021731

Dinamikusan fejlődő multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • 2-3 fős pénzügyi csoport napi feladatainak irányítása, munkafolyamatok szervezése,
  • likviditástervezés (banki, készpénzes), kintlévőségkezelés,
  • számlák folyamatos nyomonkövetése, bizonylati rend felügyelete,
  • kötelezettségek nyilvántartása, egyenlegek egyeztetése,
  • különböző pénzügyi kimutatások, jelentések, adatszolgáltatások elkészítése,
  • támogatásokhoz szükséges dokumentációk összeállításában való aktív részvétel,
  • adó- és áfabevallások elkészítése, közreműködés az ellenőrzések során,
  • rendszeres riportálás a gazdasági vezető és az anyavállalat pénzügyi osztálya felé,
  • havi zárási határidők betartása és betartatása,
  • éves beszámoló előkészítése,
  • kapcsolattartás társosztályok vezetőivel, külső partnerekkel, anyavállalat pénzügyi osztályával,
  • könyvvizsgálóval, adóhatósággal való kapcsolattartás.

Elvárások:
  • szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség (pénzügy, számvitel),
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség (adótanácsadói végzettség előny)
  • legalább 5-6 év releváns szakmai tapasztalat,
  • számviteli és adójogszabályok naprakész ismerete, és azok gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • tárgyalóképes idegen nyelvtudás (elsősorban német, vagy angol) a mindennapi munkavégzéshez elengedhetetlen,
  • strukturált gondolkodásmód, precizitás,
  • határozott, megbízható, proaktív, rugalmas személyiség,
  • nyitottság adminisztratív és stratégiai feladatok egyidejű ellátására.

Előnyök:
  • SAP FI modul felhasználói szintű ismerete,
  • termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • szakmai csoport irányításában, projektvezetésben szerzett tapasztalat.

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelven írt önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Debrecen