www.cvonline.hu

Könyvelési Csoportvezető

  • A hirdetés 659 napja lejárt

A Tu-Plast Kft. Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Társaságunk több mint 18 éves szakmai tapasztalattal, valamint korszerű műszaki háttérrel megbízható, rugalmas, gyors és nagy kapacitással rendelkezik.

Mi hiszünk abban, hogy az értékrendszerünk, rugalmasságunk és eredményeink a vevőink előnyére szolgálnak.

Növekedésünk támogatásához keresünk tapasztalt számviteli szakembert:

munkakörbe, akinek a feladata az üzleti folyamatok, működés pénzügyi támogatása, és a számviteli tevékenység teljes körű koordinálása lesz.

Kiemelt feladatok és felelősségek:

  • 2-3 fős pénzügyi csoport napi feladatainak irányítása, munkafolyamatok szervezése,
  • likviditástervezés (banki, készpénzes), kintlévőségkezelés,
  • számlák folyamatos nyomonkövetése, bizonylati rend felügyelete,
  • kötelezettségek nyilvántartása, egyenlegek egyeztetése,
  • különböző pénzügyi kimutatások, jelentések, adatszolgáltatások elkészítése,
  • támogatásokhoz szükséges dokumentációk összeállításában való aktív részvétel,
  • adó- és áfabevallások elkészítése, közreműködés az ellenőrzések során,
  • rendszeres riportálás a gazdasági vezető és az anyavállalat pénzügyi osztálya felé,
  • havi zárási határidők betartása és betartatása,
  • éves beszámoló előkészítése,
  • kapcsolattartás társosztályok vezetőivel, külső partnerekkel, anyavállalat pénzügyi osztályával,
  • könyvvizsgálóval, adóhatósággal való kapcsolattartás.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség (pénzügy, számvitel),
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség (adótanácsadói végzettség előny)
  • legalább 5-6 év releváns szakmai tapasztalat,
  • számviteli és adójogszabályok naprakész ismerete, és azok gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • tárgyalóképes idegen nyelvtudás (elsősorban német, vagy angol) a mindennapi munkavégzéshez elengedhetetlen,
  • strukturált gondolkodásmód, precizitás,
  • határozott, megbízható, proaktív, rugalmas személyiség,
  • nyitottság adminisztratív és stratégiai feladatok egyidejű ellátására.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • SAP FI modul felhasználói szintű ismerete,
  • termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • szakmai csoport irányításában, projektvezetésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes munkakör,
  • nemzetközi háttér,
  • fejlődési lehetőség,
  • feladatokkal arányos versenyképes jövedelem / juttatási csomag,
  • fiatalos csapat.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben érdekli a lehetőség, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát (fényképpel), valamint motivációs levelét várjuk a lenti  e-mail címre, 2016.03.05-ig.

Helyek Debrecen
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő