www.cvonline.hu

Könyvelési csoportvezető [ST-DSK01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.02.03.
Hirdetés azonosító: 781656

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legjobb hírnevű tanácsadó cégének budapesti központja, melynek számviteli tanácsadási csoportjába keresünk új munkatársat Senior Könyvelő pozícióba.

Feladatok

A pozíció fókuszában az ügyfelek számára nyújtott számviteli szolgáltatás és a projektektől függő 2-4 fős könyvelési csapatok munkájának koordinálása és ellenőrzése áll:

- számviteli nyilvántartások önálló felépítése és vezetése
- havi zárási folyamatban való részvétel
- különböző kimutatások készítése
- beszámolók, adóbevallások összeállítása és benyújtása
- dokumentálási és egyeztetési feladatok elvégzése
- ügyfél képviselet könyvvizsgálaton, adóvizsgálaton
- aktív kommunikáció munkatársakkal, ügyfelekkel

Elvárások

- felsőfokú végzettség
- hasonló munkakörben szerzett legalább 3-4 év tapasztalat - számviteli szolgáltatónál
- regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
- magabiztos angol nyelvtudás
- Microsoft irodai programok felhasználó szintű ismerete
- önálló, pontos, hatékony munkavégzés
- szakmailag folyamatos fejlődési igény
- jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió