www.cvonline.hu

Könyvelési csoportvezető / senior könyvelő

  • A hirdetés 1323 napja lejárt

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő, gazdasági tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, mely ügyfelei számára könyveléssel, bérszámfejtéssel, adótanácsadással kapcsolatos megoldási javaslatokat szolgáltat. Jelenleg budapesti képviseletükre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELÉSI CSOPORTVEZETŐ / SENIOR KÖNYVELŐ

Főbb feladatok:

  • A könyvelési csoport munkájának irányítása, támogatása
  • Kapcsolattartás a megbízókkal szóban és írásban, magyar és német nyelven
  • Zárási munkák megszervezése, az éves beszámolók előkészítésének felügyelete
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, bankokkal, önkormányzatokkal és egyéb hivatalokkal
  • Könyvvizsgálatok, adóellenőrzések, átvilágítások és egyéb ellenőrzések lebonyolítása
  • Kiemelt ügyfelek számviteli, könyvelési feladatainak ellátása

Elvárás:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • 4-5 év szakmai tapasztalat
  • nemzetközi számvitel, (IFRS) területén szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes német nyelvtudás
  • vezetői rátermettség
  • pontos, megbízható munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő