www.cvonline.hu

Könyvelési csoportvezető (Referencia szám: SzSz-657)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.05.30.
Jelentkezési határidő: 2012.10.14.
Hirdetés azonosító: 448827

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Könyvelési csoportvezető

munkatársat keres Partnercége megbízásából

(Referencia szám: SzSz-657)

Feladatok:

  • Beszállítók főkönyvének nyomon követése
  • Bejövő számlák kezelése, könyvelése (megrendelői szám és áfa ellenőrzés)
  • Folyamatos kapcsolattartás a szállítókkal
  • Szállítói számla könyvelési csoport napi munkájának támogatása
  • Kimutatások készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a kontrollinggal és egyéb társterületekkel
  • Havi és éves zárási tevékenység irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Több éves főkönyvelői gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, határozott munkavégzés
  • SAP ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezetben hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy multinacionális autóipari termelővállalat veszprémi gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el legfrissebb magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az lent megadott email címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó SzSz-657 referenciaszámot!

Az állás részéleteiről érdeklődhet a kapcsolati adatoknál megjelölt HR tanácsadónk elérhetőségein!

(Magán-munkaközveítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)