www.cvonline.hu

Könyvelési csoportvezető (6528)

  • A hirdetés 771 napja lejárt

Könyvelési csoportvezető

Elvárások:
•közgazdasági végzettség
•hasonló pozícióban szerzett legalább 2-3 év szakmai tapasztalat
•magas szintű számítástechnikai készség, alapos és magabiztos Excel tudás
•tárgyalóképes német nyelvismeret szóban és írásban
•analitikus gondolkozásmód
•terhelhetőség, folyamatorientált gondolkozásmód
•kitűnő elemző-készség

Feladatok:
•lekérdezések, analízisek készítése
•közreműködés a havi és éves számviteli zárásokban, illetve könyvvizsgálatban és egyéb hatósági vizsgálatokban
•adatszolgáltatások teljesítése, egyéb operatív feladatok elvégzése
•havi kimutatások, jelentések, ad- hoc riportok készítése
•könyvelés kontrolling szemléletű ellenőrzése
Juttatások:
•versenyképes fizetés
•továbbképzési lehetőség
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások

Munkavégzés helye:

•Győr-Moson-Sopron megye

Munkába állás időpontja:
•azonnal
•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.