www.cvonline.hu

Könyvelési asszisztens

  • A hirdetés 803 napja lejárt

Megbízónk könyvvizsgálattal, számviteli szolgáltatásokkal, üzleti, adó- és jogi tanácsadással foglalkozó nemzetközi szervezet, amelynek könyvelési csoportjába

munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Könyvelési anyagok (számlák, alapbizonylatok) nyilvántartásba vétele,
  • kontírozott bejövő és kimenő számlák, bank/pénztár könyvelése,
  • részvétel riportok készítésében,
  • pénzügyi/számviteli egyeztetések elvégzése,
  • havi, negyedéves, éves zárásokban részvétel,
  • közreműködés hatósági vizsgálatok során,
  • mérlegképes könyvelő munkatársak munkájának adminisztratív segítése.

Elvárások

  • Legalább 2 év szolgáltatói - preferáltan multinacionális környezetben szerzett tapasztalat könyvelés területén,
  • felsőfokú (gazdasági, pénzügyi, számviteli) végzettség vagy szakirányú középfokú végzettség,
  • magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás (további nyelv ismerete előny),
  • könyvviteli szoftver ismerete,
  • magas szintű Excel ismeret,
  • megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés,
  • felelősségtudat,
  • önállóság,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • folyamatszemlélet.

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • dinamikus, fiatalos csapat,
  • új kihívások, hosszú távú perspektiva,
  • versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol