www.cvonline.hu

Könyvelési asszisztens

  • Frissítve 18 napja

A nemzetközi ruházati termékeket gyártó Helly Hansen részére keresünk

Könyvelési asszisztens munkatársat a 11. kerületbe hosszútávra 6 órában

Feladatok:
  • Szállító és vevő számlák kezelése, könyvelése,
  • Átutalások rögzítése
  • Bank könyvelése
  • Hó végi zárásban aktív részvétel,
  • Adminisztráció
Elvárások:
  • OKJ végzettség vagy pénzügy számvitel szak/közgazdasági felsőfokú végzettség min. 2 félév számvitellel
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • angol alapfok
  • precizitás, pontosság, monotonitás tűrés
  • előny: szakmában szerzett gyakorlat
  • megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
Juttatások:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 6 órás munkarendben (rugalmas)
  • Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület A kategóriás irodában
  • Pályakezdők és kismamák jelentkezését is várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Munkavégzés helye Magyarország
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Budapest