Könyvelési asszisztens - Székesfehérvár (Referenciaszám: RE-1583)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.10.07.
Hirdetés azonosító: 1058875

Feladatok:

  • Számlák kontírozása
  • Számlák rögzítése SAP-ban
  • Könyvelő és pénzügyi munkatársak napi munkájának támogatása
  • Utalások előkészítése
  • Napi szintű kapcsolattartás a partnerekkel és a társosztályokkal
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Erős Excel ismeret
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség, precizitás

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Közgazdász diploma
  • Tapasztalat könyvelésben vagy hasonló pozícióban (könyvelőirodában, termelőcégnél, vagy Shared Service Centerben)
  • SAP ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, Cafeteria, bónusz-rendszer, bejárás-támogatás, albérlet-, ill. letelepedési támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport 2010 óta működő Adminisztrációs és Könyvelési Központjához toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1583-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)