www.cvonline.hu

Könyvelési asszisztens Referenciaszám: LK-1289

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2015.08.23.
Hirdetés azonosító: 961321

Könyvelési tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk

2 hónapos, határozott időre.

Feladatok:

- nemzetközi közúti szállítmányozási cég könyvelésébe való besegítés

- főkönyvelő mellett való munkavégzés

- vevőszámlák, szállítói számlák rögzítése, könyvelése

- tárgyi eszközök könyvelése

Elvárások:

- 2 hónapos munkaviszony vállalása (elképzelhető, hogy véglegesítik a leendő munkatársat, de ez csak a 2 hónap során fog kiderülni)

- könyvelési tapasztalat

- pénzügyi, számviteli, gazdasági végzettség

Előnyök:

- mérlegképes könyvelői végzettség

- EXACT nevű szoftver ismerete

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű Partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (könyvelési asszisztens) és a pozícióhoz tartozó LK-1289-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni a 1/210-9045-ös számon lehet.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Határozott idejű