www.cvonline.hu

Könyvelés előkészítő diákmunka

Hozzáadva: 2017.03.27.
Hirdetés azonosító: 1096735

Cégünk egyike a világ vezető könyvvizsgáló, könyvelő - és tanácsadó szervezeteinek, amely egységes, nemzetközi irányelvek alapján működő, független tulajdonban álló regionális tanácsadó és könyvvizsgáló cégekből épül fel. Ügyfeleink között éppúgy megtalálhatók a multinacionális cégek Magyarországon működő leányvállalatai, mint hazai középvállalkozások, illetve belföldi és külföldi magánszemélyek.
Feladatok:

  • Könyvelés előkészítésében való segédkezés
  • Adatrögzítés magyar és angol nyelven

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Pénzügy számviteli vagy egyéb gazdasági tanulmányok
  • Heti minimum 30 óra vállalása
  • Angol nyelv ismerete

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Ha felkeltettük érdeklődésedet küld el fényképes önéletrajzodat és nettó bérigényedet (órabérben) a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.