www.cvonline.hu

Konyhatervező-eladó

  • A hirdetés 805 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon Mömax áruházakat nyit.

A Mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Újonnan nyíló áruházunkba, Budaörsre és a XVII. kerületbe keresünk munkatársat:

pozícióban

Amit elvárunk:

  • Konyhatervezésben és értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, tervező program használata
  • Kereskedelmi és szakirányú tapasztalat a bútor területen
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Rugalmasság
  • Teljesítmény- és minőségorientált munkavégzés
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló előrelépési lehetőségek
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Előny:

  • Lakberendezői végzettség/tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát e-mailen az alábbi email címre. Az e-mail tárgyában a következő legyen feltüntetve: „Budaörs konyha értékesítő” „XVII. konyha értékesítő”

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő