www.cvonline.hu

Konyhatervező-eladó

  • A hirdetés 368 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit.
A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Újonnan nyíló áruházunkba, Debrecenbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörre:

Fontos, hogy az első 1-2 hónapban rugalmas legyél, mivel a betanulás budapesti áruházainkban lesz!

Amit elvárunk:

  • Konyhatervezésben és értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, tervező program használata
  • Kereskedelmi és szakirányú tapasztalat a bútor területen
  • Teljesítmény- és minőségorientált munkavégzés
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Rugalmasság

Előny:

  • Lakberendezői végzettség/tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló előrelépési lehetőségek
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat e-mailen a lenti e-mail címre. Az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció legyen feltüntetve. („Debrecen – KONYHA ÉRTÉKESÍTŐ”)

Köszönjük érdeklődésedet!

Helyek Debrecen
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő