www.cvonline.hu

Konyhatervező-eladó

  • A hirdetés 332 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit.

A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Újonnan nyíló pécsi áruházunkba, keresünk munkatársat:

pozícióban

Amit elvárunk:

  • Konyhatervezésben és értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, tervező program használata
  • Kereskedelmi és szakirányú tapasztalat a bútor területen
  • Teljesítmény- és minőségorientált munkavégzés
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló előrelépési lehetőségek
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Előny:

  • Lakberendezői végzettség/tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat e-mailen az alábbi címre. Az e-mail tárgyában a következő legyen feltüntetve: „PÉCS konyha értékesítő”

Köszönjük érdeklődésedet!

Helyek Baranya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő