www.cvonline.hu

Konyhatervező-eladó - Győr

  • A hirdetés 245 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet.

Újonnan nyíló áruházunkba, Győrbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Konyhatervező-eladó

Az Ön részéről fontos az első 1-2 hónapban a rugalmasság, mivel a betanulás budapesti áruházainkban lesz!

Amit elvárunk:

  • Konyhatervezésben és értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, tervező program használata
  • Kereskedelmi és szakirányú tapasztalat a bútor területen
  • Teljesítmény- és minőségorientált munkavégzés
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Rugalmasság

Előny:

  • Lakberendezői végzettség/tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló kereseti lehetőségek
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje fényképes, szakmai önéletrajzát au alábbi e-mail címre.  Az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció legyen feltüntetve. („GYŐR – konyha értékesítő”)

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Győr
Kategória Kultúra / Művészet / Szórakoztatás > Lakberendező
Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem > Eladó
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő