www.cvonline.hu

KONYHALÁNY

  • Company_icon TOP-DINNERBT
  • Location_icon Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

KONYHALÁNY

Gyakorlattal rendelkező konyhalányt keresünk azonnali kezdéssel.

Jelentkezni: személyesen: Miskolc, Állomás u.2 , vagy a 30-3966125 telefonszámon, vagy az alábbi email címen.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Konyhai kisegítő, konyhalány
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Egyéb hasonló állások Önnek
SZAKÁCS

TOP-DINNERBT

SZAKÁCS Gyakorlattal rendelkező szakácsot keres...
Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Betanított Pék (Bicske)

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

Bicskére keresünk Pék munkakörbe munkatársakat ...
Bicske, Fejér

Segédfelszolgálónő - Bösingen

Silverhand Hungary Kft

NémetországMunkavégzés helye: Bösingen, Németor...
Külföld