www.cvonline.hu

Konyhai munka angliai Fish and Chips étteremben

  • A hirdetés 893 napja lejárt

Birmingham mellett, Nuneaton-ban van kínálunk lehetőséget elhelyezkedésre konyhai munkára, Fish and Chips étterembe!
Azonnali kezdési lehetőséggel, abban az esetben, ha rendelkezel társalgási szintű angol nyelvtudással és konyhai tapasztalattal!

Feladatok és munkakör:
A feladatok klasszikus konyhai kisegítői és különböző szakács feladatok ellátása.

Akár azonnali kezdéssel!

Munkavégzés helye:
Birmingham mellett, Nuneaton - amely jól megközelíthető.

Munkaidő:
Körülbelül 60-70 óra hetente.

Elvárások:
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Konyhai munkában szerzett tapasztalat
• Hajlandóság külföldi munkavégzésre

Amit kínálunk:
• Fizetés: nettó 300-350 GBP hetente
• Egyszeri étkezés ingyenesen biztosított
• Szállás a közelben biztosított, kb. 50-60 GBP/fő/hét áron - amely rendkívül kedvezményes

• Angol nyelvű fényképes önéletrajz küldése a E-mail cím megjelenítése címre, melyben megjelöli eddigi konyhai és egyéb eddigi tapasztalatait
• Személyen interjú a budapesti irodánkban
• Telefonos (nem Skype) interjú partnerünkkel

Ne habozz, jelentkezz a E-mail cím megjelenítése címen!

Irodáink:
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Keszthely: 06 30 608 1454
Csíkszereda:+40-266-312-111