www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 976624

Egyetemi hallgatók étkeztetését biztosító partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat, azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba: Főállásban hosszú távra Budapesten 11.kerületbe keresünk konyhai kisegítőket, konyhás tapasztalattal.
Feladatok:

  • Szakácsok munkájának támogatása,
  • ételek előkészítése, zöldség-, gyümölcshámozás, szeletelés,
  • raktár pakolása,
  • konyha- és pult tisztán tartása, csomagolás,
  • konyha napi szintű munkájának támogatása.

Elvárások:
  • ÉRVÉNYES TÜDŐSZŰRŐ PAPÍR!!
  • minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • nagyfokú önállóság, terhelhetőség,
  • megbízható, precíz munkavégzés.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel,
  • heti 5 munkanap, (hétfőtől péntekig)
  • havi fix jövedelem,
  • 8 órás, bejelentett munkaviszony.
  • Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület.
  • Munkaidő: H-P 05:00-13:30

Előnyök:
  • Közétkeztetésben való gyakorlat.

  • Fényképes szakmai önéletrajzzal. Felhívjuk kedves pályázóink figyelmét, hogy érvényes tüdőszűrő papír hiánya miatt, pályáztatását nem tudjuk vállalni.

Munkavégzés helye:
  • Budapest