www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • A hirdetés 482 napja lejárt

Egy magas színvonalú étterembe motivált, tanulékony munkavállalók jelentkezését várjuk KONYHAI KISEGÍTŐ pozícióra!

Feladatok:

  • konyhai előkészítési munkák elvégzése (hámozás, aprítás)
  • takarítás, mosogatás
  • konyhai berendezések használata

Elvárások:

  • szakma iránti elhivatottság, motiváltság
  • tanulékony, nyitott személyiség
  • pozitív hozzáállás
  • kreatív szemlélet

Előny:

  • ha rendelkezik éttermi kisegítő tapasztalattal
  • ha rendelkezik egy éven belüli érvényes tüdőszűrő lelettel, vagy érvényes egészségügyi kis könyvvel

Amit kínálunk:

  • alapbér és egyéb juttatások
  • napi egyszeri meleg étkezés biztosított
  • biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • szakmailag felkészült, támogató csapat
  • fejlődési, tanulási lehetőségek
  • barátságos munkahelyi légkör

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye, ideje:

Budapest, hétfőtől- vasárnapig heti 5 nap, napi 8 órás munkavégzés.

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, küldje el fényképes önéletrajzát, elérhetőségeivel a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!  Kérem, a tárgymezőben tüntesse fel: Konyhai kisegítő

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő