www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • A hirdetés 877 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatóként tartja számon. Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba budapesti (újpesti) munkahelyre, étkeztetési területre:

Feladatok:

  • a szakács utasításait követve segít a főzési folyamatokban
  • a nyersanyagokat és eszközöket behordja a munkaterületre
  • megtisztítja az alapanyagokat
  • feldarabolja és főzésre előkészíti az alapanyagokat
  • elvégzi vagy közreműködik a terítésben
  • közreműködik az ételek kiosztásában
  • a tányérokat, edényeket, ételmaradékokat összegyűjti
  • a konyha kövezetét felsöpri és felmossa
  • a munkafelületeket, falakat, gépeket, berendezéseket lemossa
  • a szemetes edényeket kiüríti és kimossa
  • az edényeket elmosogatja
  • a takarításhoz különféle vegyszereket használ
  • betartja az utasításokat
  • együttműködik az üzletvezetővel, konyhafőnökkel

Elvárások:

  • vendéglátó egységben / konyhai környezetben szerzett gyakorlat
  • erkölcsi bizonyítvány
Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő