www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • Company_icon Hercegasszony Birtok
  • Location_icon Mezőtúr, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

A kivételes szépségű Hercegasszony Birtok

munkatársat keres teljes munkaidőbe.

Feladatok:

  • a konyha kövezetének felsöprése, felmosása
  • munkafelületek, falak, gépek, berendezések lemosása
  • szemetes edények kiürítése, kimosása,
  • a zöldségek megtisztítása, aprítása
  • tányérok, edények, ételmaradékok összegyűjtése
  • edények elmosogatása

Elvárások:

  • nagyfokú munkabírás,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • precíz, gyors munkavégzés,
  • szorgalmas, munkájára igényes személyiség

Előny:

  • jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, étkezés, kiegészítő juttatások
  • szálláshely a munka idejére biztosított

Munkavégzés helye:  5400 Hercegasszony útja 1.

Helyek Mezőtúr
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Konyhai kisegítő, konyhalány
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű