www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • Company_icon Araz Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest, V. kerület
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Boutique Hotel Budapest****

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Munkakör:
Folyamatos magas szintű szakmai munka biztosítása, a szálloda konyhájának és a konyhai eszközök, berendezések tisztán tartása

Feladatok:

  • Szakácsok munkájának segítése
  • Megtisztítja, feldarabolja és főzésre előkészíti az alapanyagokat
  • Közreműködik a terítésben és az ételek kiosztásában
  • Tisztántartja a konyha területén lévő takarítandó felületeket
  • Fehér és fekete mosogatóban történő mosogatás
  • Rendszeres nagytakarítás

Elvárásaink:

  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Önállóság

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Négycsillagos szállodai környezet
  • Újonnan felújított konyha
  • Állandó munka határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Teljes munkaidős állás
  • Partnerszállodai szállásfoglalásra való lehetőség, jelképes összegért az ország több 4*-os szállodájában, korlátlan számban
  • Kitűnő szakértelemmel bíró csapat

Munkavégzés helye: 1056 Budapest, Só utca 6.

A "Jelentkezés" gombra való kattintással várjuk fényképes önéletrajzát fizetés igény megjelölésével. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Konyhai kisegítő ” megnevezését, illetve a saját nevét.

A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Pest
Budapest
V. kerület
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Konyhai kisegítő, konyhalány
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű