www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • A hirdetés 268 napja lejárt

M0 Szigetszentmiklósi lehajtónál

Gyorséttermi konyhára munkatársakat keresünk!

FELADATOK:

  • Szendvicsek készítése
  • Termékek gyors elkészítése
  • Konyhai tisztaság fenntartása
  • Utasítások, sztenderdek pontos betartása

ELVÁRÁSOK:

  • Jó állóképesség
  • Alapfokú végzettség
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Ápolt megjelenés
  • Motiválható személyiség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

AMIT NYÚJTUNK:

  • Nappali munkavégzés: délelőtti, délutáni vagy köztes műszakok
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Bejelentett munka
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Előrelépési lehetőség
  • Céges buszjárat fix délelőttös vagy fix délutános műszakhoz igazítva
  • A többi műszakhoz az utazás Volánnal - a költséget térítik

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 36 12 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka