www.cvonline.hu

KONYHAI KISEGÍTŐ

  • Frissítve 15 napja

munkatársat keresünk hamarosan nyíló

herceghalmi irodaház üzemi éttermébe 2017 januári kezdési lehetőséggel.

FŐBB FELADATOK:

  • A konyhai munkákban való segédkezés, előkészítő feladatok ellátása
  • Nyersanyagok és eszközök szállítása a munkaterületre, a zöldségek megtisztítása, aprítása
  • Ételek tálalása, kiosztása, tányérok, edények, ételmaradékok összegyűjtése
  • A konyha takarítása, konyhaedények elmosogatása, munkafelületek tisztítása

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszú távú munkalehetőség nívós munkakörnyezetben
  • Főállású és részmunkaidős munkaviszonyban is
  • Reális célkitűzések alapján működtetett bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Barátságos légkör

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  • gépjárművezetői engedély és/vagy használat a munkába járáshoz

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • HERCEGHALOM

Várjuk jelentkezését, amennyiben Ön munkájára igényes, vendégközpontú, jó kommunikációs képességgel, energikus - lelkes hozzáállással, precíz, rugalmas személyiséggel rendelkezik, és velünk együtt szeretne tenni sikerünkért és vendégeink maximális elégedettségéért!

A KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA: 2017. JANUÁR

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy fényképes, szakmai önéletrajzát a pozíció
pontos megnevezésével a lenti e-mail címre várjuk,
érdeklődni munkaidőben (H-P, 8:00-16:00 óráig) a 06-30/468-10-25 telefonszámon lehet.

Munkavégzés helye Herceghalom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Régió Budapest, Pest