www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • A hirdetés 280 napja lejárt

Konyhai kisegítőket

keresünk a Corvin negyedbe!

Irodaház prémium kategóriás, hamarosan nyíló üzemi éttermébe keresünk tapasztalattal rendelkező konyhai kisegítő munkatársakat, kizárólag hétköznapi munkavégzésre!

Feladatok:

  • konyhai előkészítő műveletek a szakácsok irányítása alapján
  • fekete és fehér mosogatás
  • takarítás

Elvárások:

  • igényes, szalonképes megjelenés
  • vendégekkel történő udvarias kommunikáció szükség esetén

Előny:

  • üzemi konyhán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • étkezés biztosítása

Munkavégzés helye: Budapest, Corvin sétány/VIII. kerület

Érdeklődni lehet Balogh Gyöngyvérnél a 06 20 771 04 69- telefonszámon.

Jelentkezni fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő