www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Sodexo Magyarország Kft. a szolgáltatási szektor meghatározó szereplője, piacvezető az intézményi étkeztetésben és dinamikus fejlődéssel bír az épületüzemeltetés területén.

Budapest (III.kerület) közétkeztetést ellátó konyhába keres egy műszakos munkarendben (hétfőtől-péntekig)

konyhai kisegítő

munkatársat.

Feladatok:

  • konyhai feladatok ellátása
  • nyersanyagok előkészítése
  • nagy méretű főzőedények mozgatása
  • mosogatás
  • takarítás

Elvárások:

  • megbízhatóság, precizitás
  • hasonló munkakörben szerezett tapasztalat
  • minimum 8. általános végzettség
  • büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés
  • cafetéria
  • egy műszakos öt napos munkarend (hétfő-péntek)
  • kiszámítható bérezés

Jelentkezni a 06/1 240-7730 telefonon is lehetséges.

Munkavégzés helye Budapest (III.kerület)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest