www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • A hirdetés 227 napja lejárt

Hideg-, és melegkonyhai kisegítőket keresünk egyszerűsített foglalkoztatással, vendéglátó-ipari és élelmiszeripari termeléssel foglalkozó céghez hosszú távra.

Munkavégzés helye: Érd

Munkaidő: H,K,Sze,Cs,P; 8-10 órás műszak

Munkabér: nettó 650 Ft/óra, heti fizetés

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre Konyhai kisegítő tárggyal.

Helyek Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség -

Ospite Kft

Konyhai kisegítőket keresünk hosszú távra. Jele...
Budapest, Pest

MOBIL FOOD KFT.

Vecsési nagyüzemi konyhára kisegítőket keresünk...
Vecsés, Budapest, Pest

Konyhai kisegítő (Budapest)

PQS International Hungary Kft.

Konyhai kisegítőt keresünk Budapestre! Budapest...
XI. kerület, Budapest, Pest